Yüksekokulumuzda Düzenlenen 2.Kariyer Günleri Programı Hakkında

04 Mayıs 2018 Cuma

BANKA ve LOJİSTİĞİN ÖNEMLİ İSİMLERİNİ YÜKSEKOKULUMUZDA AĞIRLADIK
 
     25-27 Nisan 2018 tarihlerinde Uygulamalı Bilimler Yüksekokulumuz Bankacılık ve Finans ile Lojistik Toplulukları tarafından 2. Kariyer Günleri programı düzenlendi.

     3 gün süren 2. Kariyer Günleri programı çerçevesinde Bankacılık ve Lojistik alanından sektör temsilcileri, akademisyenler, girişimciler, iş adamları, yönetici ve spor adamlarından oluşan 16 kişilik geniş bir katılımcıdan oluşan konuşmacılar öğrencilere bilgiler verdi.

     Program kapsamında Meşveret Derneği’nin “Paralarla Tarihe Yolculuk” sergisinin yanı sıra çok sayıda standın olduğu sergi öğrenci ve katılımcıların beğenisine sunuldu.

     Programa Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Kızıltan, Gelişim Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi Planlayıcısı Hakan ADAY, TMSF Birleşik Fon Bankası A.Ş. Gen. Müd. Yrd. HÜSEYİN ÇAKIR, Riport Yönetim Kurulu Başkanı Asım ÇİLLİOĞLU, KOSGEB Rize İl Müdürü Celil Kürşat DERECİ, Çayeli Bakır İşl. Tic. ve Fin. Müd. Ali CAN, Supramar Denizcilik Genel Müdürü Bahadır TONGUÇ, Wise of Trade Solutions Genel Müdürü Neşe ÇOLAK, Konomar Gemi Elektrik ve Elektronik Genel Müdürü Mutlu YELTEN, Kuveyt Türk Rize Şube Müdürü Fatih Bahadır BAYTAŞOĞLU, Albaraka Türk Rize Şube Müdürü Hasan KONAKÇI, Türkiye İş Bankası Rize Şube Müdürü Murat DERDİYOK, Türkiye Finans Rize Şube Müdürü Yalçın MAMAY konuşmacı olarak katıldı.

     Öğrencilerin oldukça faydalandığı ve staj imkânı elde ettiği program Cuma günü sona erdi.


 

Hızlı Erişim