2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Yapıldı

07 Temmuz 2023 Cuma

Yüksekokulumuz 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Okulumuz Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Üniversitemiz tanıtım filmi gösteriminin ardından  Yüksekokulumuz 2022-2023 Akademik Yılı dönem birincisi Finans ve Bankacılık Bölümü öğrencisi Gizem GÜNDÜZ mezun öğrenciler adına konuşmasını yaptı ve ardından öğrencimiz başarısının göstergesi olan mezuniyet kütüğüne ismini çaktı.
Törende, Yüksekokul müdürümüz Doç.Dr. Önder Dilek açılış konuşması gerçekleştirdi. Konuşmasında 2022-2023 Akademik yılında Üniversitemizden mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve başarı dolu bir hayat dileyerek aileleri ve öğrencileri tebrik etti ve ardından tüm misafirlere mezuniyete hoş geldiniz diyerek konuşmasını sonlandırdı. Ardından Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Mete Avcı konuşmalarını yaptı.
Konuşmaların ardından Yüksekokulu birincilikle bitiren Gizem Gündüz’e, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Mete Avcı hediye takdim etti. Hediye ve başarı belgesi takdimlerinin ardından program sona erdi. Mezuniyet programının sonunda öğrenciler bahçede mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutladı.
Törene, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mete Avcı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Fevzullah Aktürk, İlçe Jandarma Komutanı Şemşettin Piri, akademik ve idari personel ile veliler ve öğrencilerimiz katıldı.