2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Yapıldı

25 Haziran 2024 Salı

Yüksekokulumuz 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni okulumuz Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Üniversitemiz tanıtım filmi gösteriminin ardından  Yüksekokulumuz 2023-2024 Akademik Yılı dönem birincisi Finans ve Bankacılık Bölümü öğrencisi Merve Adanur mezun öğrenciler adına konuşmasını yaptı ve ardından öğrencimiz başarısının göstergesi olan mezuniyet kütüğüne ismini çaktı.

Törende, Yüksekokul müdürümüz Prof.Dr.Abdullah Naralan açılış konuşması gerçekleştirdi. Konuşmasında 2023-2024 Akademik yılında Üniversitemizden mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve başarı dolu bir hayat dileyerek aileleri ve öğrencileri tebrik etti ve ardından tüm misafirlere mezuniyete hoş geldiniz diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Konuşmaların ardından Yüksekokulu birincilikle bitiren Merve Adanur’a, İlçemiz Kaymakamı Murat ÇÜRÜK hediye takdim etti. Hediye ve başarı belgesi takdimlerinin ardından program sona erdi. Mezuniyet programının sonunda öğrenciler bahçede mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutladı.

Törene, İlçe Kaymakamı Murat Çürük, İlçe Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Şemsettin Piri, İlçe Emniyet Müdür Vekili Fevzullah Aktürk, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Uzuner, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Çalkap, Yurt Müdürü Ömer Yaman, Yüksekokulumuz akademik ve idari personel ile veliler ve öğrencilerimiz katıldı.