Yüksekokulumuz Üniversitemiz Tanıtım Fuarına Katıldı.

25 Mayıs 2023 Perşembe

Fındıklı Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi ev sahipliğinde “Üniversite Tanıtım Fuarı” düzenlendi.

Yüksekokulumuz ile Üniversitemiz Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, Ardeşen Turizm Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Eğitim Fakültesi ile Rize POMEM, Aydın Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Avrasya Üniversitesinin stant kurduğu organizasyona, Fındıklı ilçesindeki 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fındıklı TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Aksu Ortaokulu, Muammer Çiçekoğlu Ortaokulu katıldı.

Öğrencilerin motivasyonunu artırmak, hedefledikleri üniversiteler ve bölümler hakkında bilgiler edinmesini sağlamak amacıyla tertip edilen etkinlikte üniversitemiz standı gençlerin yoğun ilgisini çekti. Stant görevlileri tarafından, öğrencilere üniversitemizin programları, eğitim hizmetleri ve sınav sürecine ilişkin detaylı bilgi aktarıldı, tanıtım materyalleri sunuldu.

Fuara, Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Önder Dilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Ergene, Yüksekokulumuz Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Abdulmuttalip Pilatin, ile okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.