Komisyonlar

                                                                                                                                    03.11.2022
FINDIKLI UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
KURUL-KOMİSYON-KOORDİNATÖR BİLGİLERİ 
YÜKSEKOKUL KURULU Dr.Öğr.Üyesi Önder DİLEK-Müdür-Başkan
Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN- Müd.Yrd.-Üye
Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ- Üye
Doç.Dr. Ali ACARAY-Üye
Kenan UZUNHASANOĞLU-Yüksekokul Sekreteri (Raportör)
YÖNETİM KURULU Dr.Öğr.Üyesi Önder DİLEK-Müdür-Başkan
Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN- Müd.Yrd.-Üye
Doç. Ali ACARAY-Seçilmiş Üye
Dr.Öğr.Üyesi Saadet Ela PELENK-Üye
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK-Üye
Kenan UZUNHASANOĞLU-Yüksekokul Sekreteri (Raportör)
DİSİPLİN KURULU Dr.Öğr.Üyesi Önder DİLEK-Müdür-Başkan
Dr.Öğr.Üyesi. Abdulmuttalip PİLATİN- Müd.Yrd.-Üye
Doç.Dr. Ali ACARAY- Üye
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK-  Üye
Dr.Öğr.Üyesi Saadet Ela PELENK-Üye
Kenan UZUNHASANOĞLU-Yüksekokul Sekreteri (Raportör)
BİRİM AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU
Finans ve Bankacılık Bölümü
Doç.Dr. Ali ACARAY- Bölüm Başkanı
Doç.Dr. İsmail Tamer TOKLU
Dr.Öğr.Üyesi saadet Ela PELENK
BİRİM AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü
Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ- Bölüm Başkanı
Dr.Öğr.Üyesi Arzu TUYGUN TOKLU
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK
VAKIF AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU
Finans ve Bankacılık Bölümü
Doç.Dr. Ali ACARAY- Bölüm Başkanı
Doç.Dr. İsmail Tamer TOKLU
Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN
VAKIF AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü
Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ- Bölüm Başkanı
Dr.Öğr.Üyesi Arzu TUYGUN TOKLU
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK
YAYIN VE FAALİYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU Doç.Dr.Ali ACARAY-Asıl
Doç.Dr.Dilara AYLA-Asıl
Doç.Dr.Nurdan DEĞİRMENCİ-Asıl
Doç.Dr.İsmail Tamer TOKLU-Yedek
Doç.Dr.Salih TÜREDİ-Yedek (İ.İ.B.F.)
BİRİM İŞLETME VE DENETLEME KURULU
(Kantin /Yemekhane)
Kenan UZUNHASANOĞLU-Başkan
Nebahat AĞBAL-Üye
Çetin ALPER-Üye
ERASMUS BÖLÜM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
(Tüm Bölümler)
Öğr.Gör.Çağnur ÇÖREKLİ-Birim Sorumlusu
FARABİ DEĞİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
(Tüm Bölümler)
Doç.Dr. Dilara AYLA-Birim Sorumlusu
MEVLANA DEĞİŞİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ
(Tüm Bölümler)
Dr.Öğr.Üyesi Arzu TUYGUN TOKLU-Birim Sorumlusu
STAJ KOMİSYONU (Bankacılık) Doç.Dr. Ali ACARAY-Başkan
Arş.Gör.Onur KAYRAN-Üye
Öğr.Gör.Kemal KÜÇÜKERGÜLER-Üye
STAJ KOMİSYONU (Lojistik) Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ-Başkan
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK-Üye
Öğr.Gör.Özlem TOSUNER ÜNAL-Üye
YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU(Bankacılık) Doç.Dr. Ali ACARAY-Başkan
Arş.Gör.Akif Ziya BAYRAK-Üye
Arş.Gör.  Onur KAYRAN-Üye
YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU(Lojistik) Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ-Başkan
Arş.Gör.Kezban AYRAN CİHAN-Üye
Arş.Gör.Meltem KORKMAZ-Üye
İNTİBAK KOMİSYONU (Bankacılık) Doç.Dr. Ali ACARAY-Başkan
Doç.Dr. Dilara AYLA-Üye
Arş.Gör.Akif Ziya BAYRAK-Üye
İNTİBAK KOMİSYONU (Lojistik) Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ-Başkan
Öğr.Gör.Özlem TOSUNER ÜNAL-Üye
Arş.Gör.Kezban AYRAN CİHAN-Üye
KISMİ ZAMANLI İŞ BAŞVURUSU ve YEMEK YARDIMI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU Dr.Öğr.Üyesi Önder DİLEK-Başkan
Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN  Üye
Kenan UZUNHASANOĞLU-Y.O.Sekreteri-Üye
ENGELLİ ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRÜ Arş.Gör.Kezban AYRAN CİHAN-Birim Sorumlusu
ORTAK DERS KOORDİNATÖRLERİ
(Tüm Bölümler)
Arş.Gör.Onur KAYRAN- Türk Dili-Birim Sorumlusu
Arş.Gör.Meltem KORKMAZ- A.İ.İ.Tarihi-Birim Sorumlusu
Öğr.Gör.Neşe FIRAT KURTULUŞ- Yabancı Dil-Birim Sorumlusu
 BİRİM KALİTE KOMİSYONU Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN-Müdür Yrd.-Birim Temsilcisi
Doç.Dr.  Nurdan DEĞİRMENCİ-Üye
Doç.Dr. Ali ACARAY-Üye
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK-Üye
Dr.Öğr.Üyesi  Saadet Ela PELENK-Üye
Arş.Gör. Onur KAYRAN-Üye
Arş.Gör.Meltem KORKMAZ-Üye
Kenan UZUNHASANOĞLU-Y.O.Sekreteri-Üye
BİRİM AKREDİTE KOMİSYONU Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN -Müdür Yrd.-Başkan
Doç.Dr.Ali ACARAY-Bölüm Akredite Sorumlusu
Doç. Nurdan DEĞİRMENCİ-Bölüm Akredite Sorumlusu
Arş.Gör.Onur KAYRAN-Üye
Arş.Gör.Meltem KORKMAZ-Üye
BÖLÜM AKREDİTASYON KURULU(Lojistik) Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi İrfan SANCAK (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Arzu TUYGUN TOKLU (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Sabiha OLTULULAR (Üye)
Öğr.Gör.Özlem TOSUNER ÜNAL(Üye)
Araş.Gör. Dr. Kezban AYRAN CİHAN (Üye)
Araş.Gör. Meltem KORKMAZ (Üye)
SINAV DEĞERLENDİRME KOMİSYONU Doç.Dr.Ali ACARAY-Bölüm Başkanı-Üye
Doç.Dr. Nurdan DEĞİRMENCİ-Bölüm Başkanı-Üye
Dr.Öğr.Üyesi.Abdulmuttalip PİLATİN -Birim Kalite Temsilcisi-Üye
Arş.Gör.Akif Ziya BAYRAK-Üye
Arş.Gör.Kezban AYRAN CİHAN-Üye
BİRİM ULUSAL STAJ PROGRAMI (USP) SORUMLUSU Arş.Gör.Onur KAYRAN
BİRİM SPOR ŞÖLENİ SORUMLULARI /2022 Arş.Gör.Onur KAYRAN-Üye
Arş.Gör.Meltem KORKMAZ
Birim Öğrenci Kalite Komisyonu Dilara ARAS Finans ve Bankacılık 3.Sınıf
Ali DEVECİ Uluslararası Ticaret ve Lojistik 3. Sınıf
Birim Enerji Yönetimi Komisyonu Dr.Öğr.Üyesi Abdulmuttalip PİLATİN  Başkan
Y.O.Sekreteri Kenan UZUNHASANOĞLU- Üye
Şef Nebahat AĞBAL-Üye